Серији лепих празничних дешавања посвећених деци данас су се придружили и чланови Општинског одбора Јединствене Србије, који су организовали дружење уз новогодишње поклоне, музику и мноштво лепих жеља.
Како би деци и њиховим родитељима предстојеће празнике честитали на што прикладнији начин, активисти ове странке су припремили гомилу пакетића да увеселе што већи број деце.
“И ове године смо се потрудили да обрадујемо малишане поклонима које смо сами осмислили и израдили и које им је уручио Деда Мраз. У лепом амбијенту, уз јелку и дечје новогодишње песме најмлађи су се лепо дружили, а све је овековечено на заједничким фотографијама. Малишане који због болести данас нису могли да дођу посетили смо и обрадовали их поклонима”, каже Драгана Петровић, представница Јединствене Србије.
“С обзиром да деца и породица заузимају веома важно место у нашем програму и да се залажемо за домаћински однос према породици, послу, свом окружењу, заједници у којој живимо и друштву уопште, ми смо и ове претпразничне активности организовали са циљем да улепшамо празнике најмлађима јер су они наша будућност. Међу најлепше успомене из детињства свакако ће им бити и фотографије са Деда Мразом у чијој сам улози био данас, на своје велико задовољство”, рекао је Данијел Крстић